VESTEL TV Tamiri, VESTEL Televizyon Servisi, VESTEL Ekran değişimi, VESTEL LED değişimi, VESTEL panel yenileme, Yeni orijinal, sıfır ekran, TV Tamiri, VESTEL LCD Televizyon Tamiri. Özel Servis. Bakım, onarım.

VESTEL REGAL TELEVİZYON SERVİSİ

Günümüzde Led ekran yenileme, Ekran kırılması, Ses var görüntü yok şikayeti gibi tamir işleri  uygun fiyatlarla kısa sürede çözülüyor.  

Vestel markası birçok teknolojik ürünlerde olduğu gibi Televizyon konusunda da sürekli yeniliği takip ediyor.. Ülkemizde en çok tercih edilen Televizyon markaları arasındadır. Günümüzde giderek gelişen bir çok üretim teknolojilerinde Vestel Markası liderlik etmektedir. Zengin renkler içeren kaliteli görüntüler. Birbirinden kaliteli şık tasarımlar. 4K çözünürlük seviyesinde ekran kalitesi. Akıllı hafıza ile birlikte bilgisayarı aratmayacak işlemci becerileri. Kolay kurulan çok çeşitli bağlantı sistemleri.

Electropazar-ElectroservisTelevizyon servisi Bursa

Vestel Televizyon tamir servisi olarak ev ve iş yerlerinde kullanılan televizyonlarda oluşabilecek arızaları gideriyoruz.
Vestel televizyon bakım servisi olarak müşterilerimizin ürünleri sürekli kullanımlardan dolayı, zaman içinde ortaya çıkabilecek elektronik arızları kısa sürede tamir ediyoruz. Burada önemli olan piyasadaki en iyi parçayı kullanmak ve müşteriye en uygun fiyatı sunabilmektir. Müşteri mevcut tamir edilmiş televizyonu kullandığına yenisini almadığı için mutlu olmalıdır.
Televizyon tamirinde çalışan uzman elemanlarımız Elektronik teknisyeni ve Bilgisayar Mühendisi olup 10 yılı aşkın tamir deneyimi olan uzman kişilerdir.
Vestel Televizyonlarda genellikle görülen arızalar: Televizyon ışığı yanıyor ama ses ve görüntü vermiyor, ekranda görüntü donuyor, düğmeye bastığımda açılması çok zaman alıyor, televizyon yarısını gösteriyor diğer yarısı karanlık oluyor, televizyon bir müddet çalıştıktan sonra kapanıyor, televizyon ekranın da çizgiler gelip gidiyor sürekli, televizyon sesleri cızırtılı geliyor hoparlöründe arızalanma var, televizyonda ses var görüntü yok, televizyonda çok ısınma söz konusu oluyor, televizyon cihazımdan yanık kokusu geliyor. Televizyon ekranında yer yer parlaklık var. Ekrana sert cisim çarptı. Televizyon ekranında dikey çizgi var, yatay çizgi var. Televizyon ekranı açılmıyor. Görüntüde karıncalanma var. vs.

Bu arada kaza ile, örneği: oyuncak fırlatma, düşme, çarpma sonucu oluşan ekran kırılması, çatlaması, görüntü kaybı gibi sorunlar, ekran değişimi ile çözülüyor. Mevcut TV uygun fiyatlar ile yenilenip tertemiz bir görüntü ile çalışmaya devam ediyor.
Arıza tespitimiz ücretsiz olup, kısa sürede en uygun fiyat ile müşteriye dönüş yapılır.