SAMSUNG TV Tamiri, SAMSUNG Televizyon Servisi, SAMSUNG Plazma TV Servisi, SAMSUNG Smart TV Tamiri, SAMSUNG LCD Televizyon Tamiri. Özel Servis. Bakım, onarım.

SAMSUNG Televizyon Servisi

Günümüzde TV teknolojileri gelişiyor büyüyor..
Zengin renkler içeren kaliteli görüntüler. Nano kristal teknolojileri. Orijinal şık tasarımlar. 4K çözünürlük seviyesinde net ekran kalitesi. Akıllı hafıza ile birlikte bilgisayarları aratmayacak işlemci becerileri. Kolay kurulan çok çeşitli bağlantı sistemleri.
• Samsung TV (Televizyon) servisi olarak öncelikle arızalı ürün kontrolü yapılarak kısa sürede müşterilere bilgi verilir. Amaç problemi en kısa sürede çözerek yenilenmiş ürünü müşteriye teslim etmektir.
• Samsung TV (Televizyon) arızası için geçerli çözüm en uygun fiyatıyla birlikte müşteriye sunulduktan sonra onaylanma ile beraber tamir başlatılır.
• Samsung Televizyon servisimizde piyasada bulunan en kaliteli parçaların kullanılması esastır. Led tamiri, Anakart tamiri, Besleme ünite tamiri gibi işlemler en kaliteli ve en uygun fiyatlı ürünler ile müşterinin bütçesini yormadan, mümkün olan en kısa süre içinde gerçekleştirilir.
• Samsung Televizyon arızalarında tamir işleri elektronik tamir konusunda 10 yılı aşkın tecrübesi bulunan bilgisayar mühendisi ve elektronik teknisyenleri tarafından yapılmaktadır.
• Samsung televizyon tamiri için yapılan işlemin dayanıklı ve uzun ömürlü olmasına dikkat edilir. Maksadımız yeni bir ürüne onlarca kat fiyat ödemek yerine paranın müşterimizin cebinde kalmasıdır.
• Samsung TV servisi olarak en uygun fiyat ile, müşterimizin yenilenmiş ürününü bir veya birkaç gün içinde teslim etmek temel hedefimizdir.
Anakart, güç kartı, elektronik kart arızalarında 12 yılı aşan tecrübemizle en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Kart arızalarında gerekli parça değişimleri, veya gerekirse anakart değiştirme işlemleri yapılır. Güç yada power kart arızaları tamir edilir. Led değişimi, led tamiri yapılır. Sıvı, su temasları, su dökülmesi, sıvı dökülmesi durumlarında etkili servis hizmeti verilir.