REGAL TV , REGAL Televizyon Servisi, REGAL TV kırık ekran yenileme, Led Panel değişim, REGAL LCD Televizyon Tamiri. Özel Servis. Bakım, onarım.

REGAL Televizyon Servisi

Regal Televizyon tamir bakım servisi olarak öncelikle sağlıklı arıza tespiti yapılır. Hedefimiz en hesaplı ve üst düzey yedek parça ile servis hizmeti vermektir.
LED TV servisinde kalıcı ve etkili çözüm. Kırık ekran yenileme, Led değişimi, LCD TV, smart TV arızalarında servis hizmeti. Electroservis garantisiyle.
Arıza tespiti ücretsizdir.
Öncelikle arıza tespit edilir, fiyat bilgisi verilir. Onaylanması durumunda servis işlemi başlar. Fiyatlandırmada temel amaç en uygun fiyatın verilmesi ve mutlaka müşterinin menfaatine uygun olmasıdır. Anakart, güç kartı, elektronik kart arızalarında 10 yılı aşan tecrübemizle en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Kart arızalarında gerekli parça değişimleri, veya gerekirse anakartın değiştirilmesi işlemleri yapılır. Güç yada power kart arızaları tamir edilir. Sıvı, su temasları, su dökülmesi, sıvı dökülmesi durumlarında etkili servis hizmeti verilir.
LED panel, LED bar arızalarında gereken tamir veya LED bar değişimi yapılır.