LG TV Tamiri, LG Televizyon Tamiri, LG TV Panel değişimi, Ekran değişimi, Sıfır ekran servisi, LG Led değişimi, LG LCD Televizyon Tamiri. Bakım, onarım.

LG Televizyon Servisi

Günümüzde TV ekran kırılması (Ekran, Panel değişimi), Ses var görüntü yok (LED arızası, Led değişimi) gibi 2 temel sorun en hesaplı yoldan çözülüyor. Alıştığınız görüntüye yenilenmiş haliyle kavuşursunuz. Uygun fiyatlarla kaliteli çözüm.. 

Arıza tespitini ücretsiz olarak kısa sürede yapılması, En hesaplı çözümün müşterinin onayına sunulması ve tamirin en kısa sürede yapılarak yenilenmiş ürünün müşteriye sunulması. Electropazar- Electroservis olarak çalışma prensibimizdir. Televizyon tamirinde 10 yılı aşkın elektronik deneyimi olan Bilgisayar Mühendisi ve Elektronik teknisyeni elemanlarımız mümkün olabilecek en güçlü çözüm yollarını geliştirdiler. Tüm modellerde çalışma kalitesini yeniden kazandırmakta, en kaliteli yedek parça kullanımı ile en uygun fiyatlarla çözüm sağlanıyor. Müşteriye ürünü yeniden kazandırmakla oluşan müşteri memnuniyeti aynı zamanda Electropazar-Electroservis olarak bizim de paylaştığımız mutluluktur.
LG televizyon servisi olarak temel amacımız uygun fiyata kaliteli hizmet sunmaktır..
• Ürünlerde yaşanan arızalarda sorunun kaynağını araştırarak, mümkün olan en uzun süreli olabilecek çözümü üretmeye çalışıyoruz.
• Temel amacımız, tüm ürünleri en kısa sürede tamir ederek müşterinin hizmetine sunmaktır.
• Firmamız, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte, yurt dışı yayınları sürekli izlemekte, arıza tespiti için gereken elektronik cihazları kullanmaktadır.