ARÇELİK Televizyon Servisi, ARÇELİK Plazma TV Servisi, ARÇELİK Smart TV Tamiri, ARÇELİK TV Tamiri, ARÇELİK LCD Televizyon Tamiri. Bursa Özel Servis. Bakım ve Onarım.

ARÇELİK Televizyon Servisi

SUNNY Arçelik Televizyon servisi olarak öncelikle sağlıklı arıza tespiti yapıyoruz. Hedefimiz uygun fiyatla yüksek kalitede hizmet vermektir. Böylece en uygun tamir fiyatı tespit edilerek müşteriye bilgi verilir.
Müşteri onayı alındıktan sonra mümkün olan en kısa sürede tamir işlemi sonuçlandırılarak hazır konumuna getirilir. Bilgi verilir.
Led tamiri veya değişimi, ses var görüntü yok arızası, anakart tamiri, elektronik kart ve güç kartı tamiri özenle yapılır.
Son yıllarda yeni nesil televizyon modellerinde led paneller kullanılmaya başlandı. Led paneller uzun süre kullanıldıktan sonra noktalar halinde sönmeye ve kararmaya başlar, bu durum görüntü kalitesine yansır ve görüntüyü giderek bozar. Bu gibi durumlarda led bar değişimi yapılarak ürünün bir şekilde yenilenmesi gerekir. Son derece etkili bir tamir yöntemidir. Uzman personel tarafından yapılması gerekir. Yeni ledler ile değiştirildiği için, ürün görüntüsü ilk günkü kalitesine geri dönmüş olur.